Czego nie wolno robić po wygranej w lotto?

08 maja 2017, 10:12

lottoGdy gracz dowiaduje się, że jego szczęśliwe liczby wreszcie przyniosły pożądany efekt w postaci wygranej w lotto, ogarnia go ogromna radość i szczęście. W euforii nie trudno stracić czujność i popełnić błąd, który może naprawdę wiele kosztować. Przedstawiamy trzy podstawowe błędy, których należy się wystrzegać, by móc bezpiecznie korzystać z pieniędzy wygranych w lotto.

Nie wydawaj pieniędzy, których jeszcze nie otrzymałeś!

Informacja o tym, że wyniki losowania lotto są pomyślne i uprawniają do odbioru nagrody pierwszego stopnia to pokusa, by od zaraz zacząć spełniać swoje marzenia i kupować to, na co wcześniej nie miało się pieniędzy. Droga biżuteria, modne ubrania, luksusowe samochody czy najdroższe kolacje, szampan, kawior – to najczęściej pierwsze zakupy osób, które dowiedziały się o tym, że wygrały w lotto. Bywa jednak, że gracz błędnie sprawdził liczby i niestety nie wygrał kwoty, która pozwalałaby na pokrycie wszystkich wydatków albo że nie jest jedyną osobą uprawnioną do odbioru nagrody pierwszego stopnia. Gdy będzie musiał się podzielić z innymi graczami, istnieje możliwość, że nie będzie go stać na zakupy, których dokonał. Nie wszystko można zwrócić, odzyskanie pieniędzy może być niemożliwe, a wtedy pojawia się poważny kłopot.

Nie rezygnuj z pracy!

Gdy gracz dowie się, że został milionerem lotto, aż kusi by rzucić pracę, a czasem nawet w ostrej formie uświadomić pracodawcę co się o nim myśli. To pierwszy odruch, którego po czasie można żałować. Po co palić mosty i psuć kontakty, które mogą się jeszcze przydać?

Poza tym człowiek po pewnym czasie bez zajęć i stałej pracy, po prostu zacznie się nudzić. Stałe zatrudnienie to sposób na nudę, na poczucie bycia potrzebnym i zagospodarowanie czasu. Jeśli obecna praca Ci nie odpowiada, wykorzystaj pomyślne wyniki lotto i swoją wygraną, by móc uruchomić własny biznes. Pozwoli to nie tylko na osiąganie satysfakcji z pracy, ale również na powiększanie swojego kapitału poprzez zarobione na własnym biznesie pieniądze.

Nie informuj całego świata o wygranej w lotto!

Wiadomo, że człowiek chciałby się podzielić dobrą wiadomością nie tylko z rodziną i znajomymi, ale tak naprawdę ze wszystkimi. Jest to w pełni zrozumiałe, ale niestety może doprowadzić do niebezpiecznych sytuacji czy utraty pieniędzy. Milioner lotto jest łakomym kąskiem dla oszustów i przestępców. Znane są historie graczy, którzy po wygranej na loterii, zaczęli otrzymywać pogróżki, zapowiedzi porwania dla okupu czy groźby śmierci. Tak nie można żyć, w obawie o własne życie czy o życie i bezpieczeństwo bliskich.

Dodatkowo, im więcej osób wie o tym, że wygrałeś na loterii, tym więcej osób nagle będzie potrzebowało pomocy finansowej. Krewni, przyjaciele czy znajomi, a nawet sąsiedzi i osoby obce – każdy będzie miał dobry powód, by poprosić Cię o pomoc i pieniądze. Kredyty, kłopoty finansowe, pieniądze potrzebne na leczenie czy nagłe, pilne wydatki bądź okazje, które mogą się nie powtórzyć – każdy powód będzie dobry, by wyciągnąć od Ciebie jak najwięcej pieniędzy.

Jeżeli chcesz cieszyć się ze swojej wygranej w Lotto, staraj się unikać powyższych błędów. Musisz zachowywać się rozsądnie i odpowiedzialnie, by nie sprowadzić na siebie kłopotów i zmartwień. Bycie lotto milionerem to duże wyzwanie, któremu nie każdy jest w stanie sprostać. A Ty?

Lotto online Skorzystaj z wygodnej formy na grę w Lotto online.

Graj w Lotto przez Internet - wygodnie, bezpiecznie i bez wychodzenia z domu.

Losy lotto online - o dowolnej porze dnia i nocy!
Archiwum Lotto Czy wiesz, że dobrze prowadzone lotto archiwum może znacznie pomóc stworzyć swój własny zestaw liczb?

Archiwalne wyniki losowania lotto są kluczem do obliczenia prawdopodobieństwa wylosowania danego numeru w kolejnym losowaniu.

Wykorzystaj archiwum lotto, by wybrać swoje numery lotto, które pomogą wygrać duże kumulacje!

Lotto

Lotto jest aktualnie największą loterią w Polsce.

Losowanie: wtorek, czwartek i sobota - 21.40

Minimalna kumulacja: 2 000 000 PLN

Polecamy również:

Amerykańskie lotto - Powerball

Największe kumulacje i rekordowe wygrane. Największa kumulacja Powerball - 1 500 000 000 USD!

Losowania Powerball: czwartek i niedziela - 22:59

Zagraj w Powerball online!