Eurojackpot w Polsce w każdej kolekturze!

12 września 2017, 01:35

Eurojackpot w PolscePolacy wreszcie doczekali się przełomowego wydarzenia w historii gier liczbowych w Polsce. Od września 2017 roku w każdej stacjonarnej kolekturze lotto można kupić papierowe losy Eurojackpot – popularnej europejskiej gry lotto z ogromnymi nagrodami. 15 września to dzień pierwszego oficjalnego losowania, w którym wezmą udział również losy kupione na terenie Polski. To wspaniała wiadomość zwłaszcza dla tych, którzy chcą grać o naprawdę bardzo duże pieniądze. W loterii Eurojackpot można wygrać nawet 360 milionów złotych!

Loteria Eurojackpot powstała w 2012 roku jako multijurysdykcyjna gra lotto – dostępna w kilku krajach w formie stacjonarnej. Aktualnie w europejskie lotto można grać m.in. w Wielkiej Brytanii, Francji, Hiszpanii, w Niemczech, na Słowacji czy również i w Polsce. Popularność gry bardzo szybko nabierała rozmiarów, ponieważ oferuje ona naprawdę bardzo duże kumulacje. Rekordowa kumulacja Eurojackpot może wynieść 90 000 000 euro i została dwukrotnie zdobyta przez indywidualnego gracza, któremu wyniki Eurojackpot otworzyły furtkę do odbioru nagrody pierwszego stopnia. Rekordowe nagrody zostały zdobyte w 2015 i 2016 roku przez graczy z Niemiec i Czech. Teraz czas na Polskę!

Od samego początku polscy gracze lotto zastanawiali się czy europejska loteria zawita również w Polsce. Niestety dotychczasowe uregulowania prawne nie pozwalały na wprowadzenie Eurojackpot do kolektur na terenie naszego kraju. Po zmianach w przepisach teraz, pewnym krokiem, Totalizator Sportowy wprowadza loterię do swoich punktów sprzedaży i już teraz w każdym z nich można wypełnić papierowy kupon, który weźmie udział w najbliższym losowaniu. Kto wie – może piątkowe losowanie i późniejsze wyniki losowania Eurojackpot przyniosą wielką wygraną komuś z Polski? To byłby idealny i wymarzony debiut loterii!

Aby zagrać w Eurojackpot należy skreślić 5 liczb podstawowych oraz 2 liczby dodatkowe. Główna wygrana zostanie wypłacona, gdy wszystkie liczby wybrane przez gracza, widoczne na jego oficjalnym losie, będą się pokrywały z numerami wybranymi podczas losowania. Minimalna pula nagród to 10 000 000 euro, a maksymalnie można wygrać wspomniane 90 000 000 euro. W stacjonarnej kolekturze lotto w Polsce losy Eurojackpot kosztują 12,5 zł za pojedynczą linię czyli jeden zestaw liczb.

Przypominamy, że można grać w Eurojackpot przez Internet dzięki serwisom, które oferują pośrednictwo w zakupie losów wybranej loterii. Jednym z takich serwisów jest LottoPark, gdzie można zamówić losy europejskiego lotto, które zostaną kupione w stacjonarnym punkcie sprzedaży. Klient w takim wypadku nie musi narażać się na kolejki w kolekturach, a przy dużych kumulacjach będą one nieuniknione. Aby zagrać w Eurojackpot online kliknij tutaj.

Można spodziewać się, że pierwsze tygodnie czy miesiące Eurojackpot w Polsce będą prawdziwym szaleństwem, bo wielu fanów gier liczbowych będzie chciało wziąć udział stacjonarnie w pierwszych “polskich losowaniach”. Warto tu dodać, że losowanie odbywa się w każdy piątek w Helsinkach i że w Polsce losowania będą retransmitowane na stronie internetowej Totalizatora Sportowego. Wyniki loterii Eurojackpot będzie można sprawdzać, jak do tej pory, w Internecie, a także na stronie www organizatora polskich loterii liczbowych.

Pozostaje więc wziąć udział w grze Eurojackpot online lub w stacjonarnej kolekturze i powalczyć o duże pieniądze. Może kolejne miliony zdobyte w Eurojackpot trafią do graczy w Polsce?

Lotto online Skorzystaj z wygodnej formy na grę w Lotto online.

Graj w Lotto przez Internet - wygodnie, bezpiecznie i bez wychodzenia z domu.

Losy lotto online - o dowolnej porze dnia i nocy!
Archiwum Lotto Czy wiesz, że dobrze prowadzone lotto archiwum może znacznie pomóc stworzyć swój własny zestaw liczb?

Archiwalne wyniki losowania lotto są kluczem do obliczenia prawdopodobieństwa wylosowania danego numeru w kolejnym losowaniu.

Wykorzystaj archiwum lotto, by wybrać swoje numery lotto, które pomogą wygrać duże kumulacje!

Lotto

Lotto jest aktualnie największą loterią w Polsce.

Losowanie: wtorek, czwartek i sobota - 21.40

Minimalna kumulacja: 2 000 000 PLN

Polecamy również:

Amerykańskie lotto - Powerball

Największe kumulacje i rekordowe wygrane. Największa kumulacja Powerball - 1 500 000 000 USD!

Losowania Powerball: czwartek i niedziela - 22:59

Zagraj w Powerball online!