Mini Lotto i Lotto z Plusem – atrakcyjne alternatywy dla tradycyjnego Lotto

25 maja 2017, 12:25

Mini Lotto i Lotto z PlusemTotalizator Sportowy, który już od wielu lat organizuje największą polską loterię liczbową Lotto, doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że oczekiwania klientów rosną i że chcą mieć do wyboru znacznie więcej niż jedną możliwość. Właśnie dlatego już od jakiegoś czasu gracze lotto mogą korzystać z takich możliwości jak Multi Multi, Mini Lotto czy Lotto z Plusem. Dziś chcielibyśmy przedstawić loterię Mini Lotto i przybliżyć informacje o Lotto z Plusem.

Lotto Plus to tak naprawdę rozszerzona wersja tradycyjnego polskiego Lotto.  Dzięki wybieraniu tej wersji można zwiększyć swoje szanse na wygraną w tej niezwykle popularnej loterii. Wystarczy zaznaczyć odpowiednią opcję na papierowym blankiecie Lotto lub poinformować sprzedawcę w stacjonarnej kolekturze o chęci gry w Lotto z Plusem. Zwiększenie szansy na zdobycie nagrody kosztuje jedynie złotówkę. Pojedynczy los Lotto kosztuje 3 złote, a dopłacając 1 złoty można zagrać w Lotto Plus.

Warto zauważyć, że w Lotto Plus wygrane mają z góry ustaloną wartość. Poprawne wskazanie 6 liczb z 49 gwarantuje odbiór 1 000 000 zł. Za trafne wskazanie “piątki” gracz może odebrać 3500 zł, “czwórka” zapewnia nagrodę o wysokości 100 zł, a “trójka” warta jest 10 zł.

Losowanie Lotto z Plusem odbywa się w każdy wtorek, czwartek i sobotę o godz. 21:40 i jest transmitowane w telewizji i na stronie internetowej organizatora loterii liczbowych z Polski. Poza transmisją na żywo, wyniki Lotto Plus można sprawdzać w wielu serwisach internetowych, które skupiają się na tematyce loterii liczbowych. Bardzo prawdopodobne, że wyniki losowania Lotto Plus będą publikowane również na naszej stronie.

Drugą, bardzo atrakcyjną propozycją jest Mini Lotto, gra loteryjna, która dostępna jest za mini cenę, a umożliwia zdobycie nagrody sięgającej nawet kilkuset tysięcy złotych! Pojedynczy los Mini Lotka kosztuje zaledwie 1,25 zł a pula nagród wielokrotnie przekraczała nawet 350 000 złotych.

Zadaniem gracza jest wybór 5 liczb z 42 możliwości. Liczby skreśla się samodzielnie na papierowym kuponie lub można również skorzystać z opcji chybił-trafił, czyli losowego wyboru numerów lotto. Oczywiście trzeba tu zaznaczyć, że w Mini Lotto można (póki co) zagrać wyłącznie w stacjonarnej formie, czyli w tradycyjnej kolekturze. Wiele wskazuje na to, że już wkrótce Mini Lotek będzie dostępny również w serwisach, które oferują możliwość gry w lotto online.

Losowanie Mini Lotto odbywa się każdego dnia o 21.40 i jest transmitowane w telewizji i na stronie internetowej organizatora. Oznacza to, że codziennie gracze mają szansę, by zdobyć bardzo duże pieniądze przy zainwestowaniu naprawdę symbolicznej kwoty na zakup losu. Jednorazowo gracz może wykupić losy na najbliższe 10 losowań, a więc inwestując 12,5 zł można zapewnić sobie 10 szans na nagrodę główną. Gracz oczywiście może kupić dowolną liczbę losów i dowolną ilość zestawów liczb, które wezmą udział w losowaniu.

W Mini Lotto można zdobyć nagrodę nie tylko trafiając “piątkę”, która może być warta nawet 300 000 złotych (rekordowa wygrana to 366 000 złotych!), ale również “czwórkę” czy “trójkę”.  Warto zauważyć, że aby wyniki Mini Lotto były korzystne dla gracza, można wykorzystać system lotto. Wystarczy wytypować od 6 do 12 liczb spośród 42, co oznacza obstawienie wszystkich możliwych pięcioliczbowych kombinacji, które można z nich utworzyć.

Przykładowo stawiając na system “8” typuje się 8 liczb z 42 możliwości, stworzą one 56 zakładów prostych (pięcioliczbowych). Trafiając “piątkę” jednocześnie trafia się 15 “czwórek” i 30 “trójek”.

Naszym zdaniem warto przetestować Mini Lotto i Lotto z Plusem, by dać sobie większą szansę na zdobycie nagrody pieniężnej w grach organizowanych przez Totalizator Sportowy. Mini Lotek jest doskonałym sposobem na realizowanie metody małych kroków. To oczywiste, że każdy chciałby od razu wygrywać bardzo duże pieniądze, ale grając regularnie w Mini Lotto można wygrywać mniejsze kwoty, ale za to częściej i przy inwestowaniu mniejszych pieniędzy na zakup losów.

Jeżeli jeszcze nie poznałeś Lotto z Plusem czy Mini Lotto – przekonaj się już dziś czy te propozycje przypadną Ci do gustu. Aby wygrać, niewątpliwie trzeba zacząć grać!

Lotto online Skorzystaj z wygodnej formy na grę w Lotto online.

Graj w Lotto przez Internet - wygodnie, bezpiecznie i bez wychodzenia z domu.

Losy lotto online - o dowolnej porze dnia i nocy!
Archiwum Lotto Czy wiesz, że dobrze prowadzone lotto archiwum może znacznie pomóc stworzyć swój własny zestaw liczb?

Archiwalne wyniki losowania lotto są kluczem do obliczenia prawdopodobieństwa wylosowania danego numeru w kolejnym losowaniu.

Wykorzystaj archiwum lotto, by wybrać swoje numery lotto, które pomogą wygrać duże kumulacje!

Lotto

Lotto jest aktualnie największą loterią w Polsce.

Losowanie: wtorek, czwartek i sobota - 21.40

Minimalna kumulacja: 2 000 000 PLN

Polecamy również:

Amerykańskie lotto - Powerball

Największe kumulacje i rekordowe wygrane. Największa kumulacja Powerball - 1 500 000 000 USD!

Losowania Powerball: czwartek i niedziela - 22:59

Zagraj w Powerball online!