Multi Multi – coraz bardziej popularna propozycja Totalizatora Sportowego

28 czerwca 2017, 11:12

multi multiMulti Multi możesz spotkać również pod nazwą Multi Lotek. Jest to kolejna z niesamowitych propozycji Totalizatora Sportowego dla miłośników gier liczbowych. Jeżeli jeszcze nie miałeś okazji, by poznać tę ciekawą propozycję, poświęć kilka chwil i zapoznaj się z informacjami, dzięki którym dowiesz się więcej, zobaczysz dlaczego warto zagrać w Multi Multi i poznasz najważniejsze fakty dotyczące tej loterii.

Multi Multi jest idealną propozycją dla tych osób, które lubią same decydować o tym ile chcą zainwestować w grę, ile chciałyby wygrać czy ile liczb chciałyby wybierać, by dać sobie szansę na dużą wygraną. W tzw. Multi Lotku gracz może wytypować od 1 do 10 liczb, w zależności od swoich preferencji. Może również zdecydować czy chce wybrać liczby samodzielnie czy może chce skorzystać z “chybił-trafił” czyli automatycznego, losowego wyboru numerów.

Korzystając z Multi Lotka, można wybrać atrakcyjną opcję Multi Multi z Plusem, dzięki czemu można zwiększyć szanse na zdobycie nagrody. Plusem nazywana jest ostatnia w kolejności, 20. liczba wybrana w trakcie losowania. Podstawowa cena losu Multi Multi to 2,5 zł, grając z Plusem opłaca się podwójną stawkę, czyli los Multi Multi z Plusem kosztuje 5 zł.  Podstawowa wygrana w Multi Multi to 250 000 zł, a opcja Plus umożliwia wygraną nawet 2 500 000 zł!

Losowanie Multi Multi i Multi Multi z Plusem odbywa się dwa razy dziennie, o 14.00 i o 21.40, co oznacza że codziennie gracz ma dwie szanse, aby rozbić bank i wygrać pieniądze w tej interesującej i umożliwiającej dużą swobodę loterii. Wysokość nagrody zależy od liczby trafionych numerów, jak również od kwoty minimalnej, za którą gramy i jej wielokrotności: od 1 do 10.

Grając za 2,5 zł i wybierając 10 liczb, gracz może zdobyć wspomniane 250 000 zł, a w opcji z Plusem nawet 2 500 00 zł. Jeżeli gracz trafi wszystkie 10 wskazanych liczb, otrzymuje nagrodę główną o wymienionej wyżej wysokości, zależnej od wybranej opcji (z Plusem czy bez).

W przypadku wygranej ze wskazaniem 10 liczb, gdy cała 10-tka jest trafna, gracz Multi Multi otrzymuje nie tylko nagrodę główną, ale również bardzo atrakcyjny Bonus. W każdym losowaniu część pieniędzy zebranych ze sprzedaży losów trafia do specjalnego funduszu nazywanego Bonusem, który przeznaczony jest na zwiększenie wygranej osób, które wytypowały 10 liczb i każda z nich została wybrana podczas losowania.

Wyniki losowania Multi Multi można zobaczyć podczas transmisji na żywo w Internecie czy telewizji, a także sprawdzić w licznych serwisach internetowych poruszających tematykę loterii liczbowych. Warto sprawdzać wyniki poprzednich losowań, by sprawdzić które liczby losowane były najczęściej. Dzięki temu można zwiększyć swoje szanse na trafny wybór liczb z zakresu od 1 do 80.

Zachęcamy do tego, by wypróbować loterię Multi Multi i Multi Multi z Plusem. To świetny sposób, by mieć znacznie większy wpływ na to, jak wygląda gra w lotto, ile można wygrać czy ile liczb wybierać. Wreszcie istnieje loteria, o której można powiedzieć, że jest szyta na miarę!

Lotto online Skorzystaj z wygodnej formy na grę w Lotto online.

Graj w Lotto przez Internet - wygodnie, bezpiecznie i bez wychodzenia z domu.

Losy lotto online - o dowolnej porze dnia i nocy!
Archiwum Lotto Czy wiesz, że dobrze prowadzone lotto archiwum może znacznie pomóc stworzyć swój własny zestaw liczb?

Archiwalne wyniki losowania lotto są kluczem do obliczenia prawdopodobieństwa wylosowania danego numeru w kolejnym losowaniu.

Wykorzystaj archiwum lotto, by wybrać swoje numery lotto, które pomogą wygrać duże kumulacje!

Lotto

Lotto jest aktualnie największą loterią w Polsce.

Losowanie: wtorek, czwartek i sobota - 21.40

Minimalna kumulacja: 2 000 000 PLN

Polecamy również:

Amerykańskie lotto - Powerball

Największe kumulacje i rekordowe wygrane. Największa kumulacja Powerball - 1 500 000 000 USD!

Losowania Powerball: czwartek i niedziela - 22:59

Zagraj w Powerball online!