Najpopularniejsze sposoby wyboru liczb lotto

31 marca 2017, 15:40

lottoWybór liczb, które wezmą udział w losowaniu Lotto to bardzo ważna sprawa i nie ma co do tego wątpliwości. By mieć szansę na wygranie nagrody, trzeba przewidzieć, które liczby otworzą furtkę do wielkiej wygranej. Jednak nie jest to proste zadanie. Istnieje kilka metod, które są najczęściej stosowane, by wygrać numery lotto.

Jednym z najczęściej stosowanych sposobów, by wybrać zestaw liczb, które zostaną skreślone na kuponie i wezmą udział w losowaniu jest metoda statystyczna. Opiera się ona na analizie poprzednich wyników losowania lotto i wyborze liczb, które były najczęściej losowane. Wymaga to wiele czasu, obserwacji i prowadzenia statystyk, dlatego ta metoda wybierana jest głównie przez osoby cierpliwe i te, które lubią matematyczne zagwozdki.

Kolejnym sposobem, który jest chętnie wykorzystywany, jest metoda chybił-trafił, czyli całkowite zdanie się na los i automatyczny wybór liczb. Ta metoda jest naprawdę skuteczna, o czym świadczy fakt, że nie jedna kumulacja Lotto została zdobyta dzięki liczbom, które zostały wybrane przez automat. Wiele osób korzystających z ten metody uważa, że jeżeli ma uśmiechnąć się do nich szczęście to trzeba zdać się w 100% na los.

Wielu fanów loterii liczbowych, sprawdzając wyniki losowania Lotto, chce zobaczyć, że szczęście przyniosły im ich wyjątkowe liczby, takie jak daty urodzin, rocznic, imienin, czy inne liczby, które są ważne w ich życiu. Tak – to kolejna metoda wyboru numerów lotto – stawianie na liczby związane z bliskimi osobami, ważnymi wydarzeniami czy innymi historiami. Tę metodę wybiera wielu sentymentalistów, którzy wierzą, że ważne dla nich daty i liczby otworzą im drzwi do wielkiej fortuny.

Mniej, ale również popularną metodą jest korzystanie z pomocy innych osób. Niektórzy gracze wybierając numery lotto, pytają o wytypowanie liczb rodzinę, przyjaciół, a nawet przypadkowe osoby. Znane są historie milionerów lotto, którzy poprosili o podanie liczby np. kelnerkę w restauracji czy kominiarza mijanego na ulicy. Niektórzy wierzą, że inni mogą przynieść im szczęście. W najgorszym wypadku, gdy nie uda się wygrać – zawsze winę można zrzucić na tego, kto podawał liczby, prawda?

A Ty w jaki sposób wybierasz liczby lotto, które wezmą udział w losowaniu? Dokonujesz wyboru samodzielnie czy zdajesz się na los? Sprawdź także loterię Multi Multi, która może przynieść Ci szczęście!

Lotto online Skorzystaj z wygodnej formy na grę w Lotto online.

Graj w Lotto przez Internet - wygodnie, bezpiecznie i bez wychodzenia z domu.

Losy lotto online - o dowolnej porze dnia i nocy!
Archiwum Lotto Czy wiesz, że dobrze prowadzone lotto archiwum może znacznie pomóc stworzyć swój własny zestaw liczb?

Archiwalne wyniki losowania lotto są kluczem do obliczenia prawdopodobieństwa wylosowania danego numeru w kolejnym losowaniu.

Wykorzystaj archiwum lotto, by wybrać swoje numery lotto, które pomogą wygrać duże kumulacje!

Lotto

Lotto jest aktualnie największą loterią w Polsce.

Losowanie: wtorek, czwartek i sobota - 21.40

Minimalna kumulacja: 2 000 000 PLN

Polecamy również:

Amerykańskie lotto - Powerball

Największe kumulacje i rekordowe wygrane. Największa kumulacja Powerball - 1 500 000 000 USD!

Losowania Powerball: czwartek i niedziela - 22:59

Zagraj w Powerball online!