Najwyższe wygrane w polskim Lotto – Ty możesz być następny!

12 lipca 2017, 14:29

lotto Polskie Lotto oferuje swoim graczom atrakcyjne kumulacje i wysokie wygrane. Co prawda daleko im do kumulacji, które proponowane są przez zagraniczne loterie, ale gdy kumulacja lotto sięga kilku milionów złotych, kolektury są tłumnie odwiedzane przez regularnych i okazjonalnych graczy. Czy wiesz ile wyniosły najwyższe wygrane w krajowej loterii liczbowej? Ich wysokość z pewnością jest godna uwagi i stanowi świetną motywację, by zagrać już dziś!

Rekordowa wygrana w Lotto miała miejsce w marcu tego roku. Dokładnie 16 marca w Skrzyszowie pojedynczy gracz zdobył aż 36 726 210,20 zł! Szczęśliwy los został kupiony w stacjonarnej kolekturze – Skrzyszów 27c. Ta imponująca kumulacja lotto przyciągnęła zainteresowanie milionów graczy i to nie tylko z Polski. W wielu serwisach internetowych oferujących lotto przez Internet, gracze m.in. z Ukrainy, Rosji, Białorusi, Niemiec czy nawet Nigerii zamawiali losy, by wziąć udział w losowaniu polskiej gry liczbowej.

Druga co do wielkości najwyższa wygrana padła 22 sierpnia 2015 roku, a szczęśliwy los został zakupiony w Ziębicach przy ulicy Wałowej 20. Wysokość wygranej to aż 35 234 116,20 zł! Przez prawie 2 lata była to najwyższa wygrana kwota w Polsce, a o Ziębicach i kolekturze przy ulicy Wałowej słyszeli chyba wszyscy amatorzy polskiego Lotto.

9 lutego 2012 roku do jednego z graczy uśmiechnęło się szczęście w postaci wygranej o wysokości 33 787 496,10 zł. Kumulacja lotto została zdobyta dzięki losowi zakupionemu w Gdyni, w kolekturze przy ulicy Unruga 5A. Właściciele kolektury jeszcze przez wiele miesięcy po fakcie sprzedaży szczęśliwego losu mogli zauważyć wzrost zainteresowania kolekturą i znaczny wzrost sprzedaży losów.

1 września 2012 roku jeden z graczy zdobył główną nagrodę w loterii Lotto o wysokości 30 927 429,60 zł. Szczęśliwy los został sprzedany w kolekturze w Bolesławcu przy ulicy Kościuszki.

31 maja zeszłego roku wygrana w Lotto o wysokości 30 588 372,20 zł trafiła do gracza, który kupił swój szczęśliwy los w Żabnie, przy ulicy Tarnowskiej 121A.

To najwyższe wygrane w loterii organizowanej przez Totalizator Sportowy. Każda z kumulacji przyciągała zainteresowanie nie tylko regularnych graczy, ale także osób, które grają jedynie okazjonalnie, gdy kumulacja jest na tyle wysoka, by zmotywować do wizyty w kolekturze i zakupu losów.

Sprawdź ile wynosi aktualna kumulacja Lotto i zagraj już dziś w największą loterię liczbową w Polsce. Możesz być kolejnym lotto milionerem, dlatego nie przegap szansy na zdobycie nagrody pieniężnej. Marzenia o wygranej trzeba spełniać, a żeby to zrobić – trzeba postawić pierwszy krok i kupić losy lotto!

Lotto online Skorzystaj z wygodnej formy na grę w Lotto online.

Graj w Lotto przez Internet - wygodnie, bezpiecznie i bez wychodzenia z domu.

Losy lotto online - o dowolnej porze dnia i nocy!
Archiwum Lotto Czy wiesz, że dobrze prowadzone lotto archiwum może znacznie pomóc stworzyć swój własny zestaw liczb?

Archiwalne wyniki losowania lotto są kluczem do obliczenia prawdopodobieństwa wylosowania danego numeru w kolejnym losowaniu.

Wykorzystaj archiwum lotto, by wybrać swoje numery lotto, które pomogą wygrać duże kumulacje!

Lotto

Lotto jest aktualnie największą loterią w Polsce.

Losowanie: wtorek, czwartek i sobota - 21.40

Minimalna kumulacja: 2 000 000 PLN

Polecamy również:

Amerykańskie lotto - Powerball

Największe kumulacje i rekordowe wygrane. Największa kumulacja Powerball - 1 500 000 000 USD!

Losowania Powerball: czwartek i niedziela - 22:59

Zagraj w Powerball online!