Pechowy milioner lotto i jego smutna historia

05 kwietnia 2017, 11:33

milioner lottoHistorie milionerów lotto nie zawsze są szczęśliwe. Zdarza się, że brak rozsądnego podejścia czy nadmierne wydawanie pieniędzy i nieprzemyślane decyzje doprowadzają do szybkiego bankructwa. Dziś chcielibyśmy przedstawić historię Polaka, który może być przykładem przestrogi dla graczy, którzy marzą o wielkiej fortunie.

Roman W. mieszkał na wsi na Warmii wraz z żoną i synkiem. Nie wiodło im się najlepiej – mieszkali w małym domku, a nawet można powiedzieć, że w altance na skraju wsi. Mężczyzna w 1995 roku, nie widząc innego rozsądnego wyjścia, zastawił w lombardzie najcenniejszy przedmiot jaki miał – ślubną obrączkę. Pieniądze przeznaczył na zakup losów Lotto Totalizatora Sportowego. Los się do niego uśmiechnął i trafił szóstkę. Po odbiorze nagrody nie minął tydzień i znów wygrał bardzo dużą sumę pieniędzy.

Świeżo upieczony milioner lotto zabrał rodzinę na drogą wycieczkę, a potem zaczął inwestować, choć niezbyt rozsądnie. Pierwszym zakupem była najnowsza, jak na tamte czasy, limuzyna renomowanego producenta samochodów. Zaczął budowę domu i kupił dwa mieszkania w Olsztynie. Zadecydował również, że kupi stare pomieszczenia po PGR w Rogiedlach i otworzy tam klub disco polo.

Niestety nie wszystko poszło po myśli Romana W. W ciągu zaledwie 5 lat od zdobycia wygranej w lotto, stracił wszystko. Dom, którego nie zdążył wybudować i mieszkania, musiał sprzedać. Mężczyzna wraz z rodziną musiał wyprowadzić się do starego domu pod Zamościem, odziedziczonego po śmierci ojca. Mieszkanka wsi, w której mieszkał, informuje że całą wygraną gracz przepuścił na kolejne zakłady lotto myśląc, że szczęście ponownie się do niego uśmiechnie i znów wygra miliony.

Aktualnie mężczyzna nadal mieszka w niewielkiej miejscowości pod Zamościem, ale nie chce rozmawiać z mediami. Z jego majątku pozostała jedynie zarośnięta altanka i rozpadająca się, już dawno nieczynna dyskoteka. Nie wiadomo co dzieje się z Romanem W. i jego najbliższymi.

Takie sytuacje niestety się zdarzają. Historie milionerów lotto nie zawsze są szczęśliwe, dlatego warto je poznawać, by stanowiły przestrogę i ostrzeżenie dla kolejnych graczy, którzy marzą o tym, by wyniki losowania lotto przyniosły im ogromne pieniądze. Znając błędy innych można ich uniknąć.

Zagraj w lotto online i wygraj miliony. Pamiętaj o tym, by odpowiednio zainwestować zdobyte pieniądze, aby po latach nie okazało się, że zostałeś z niczym!

Lotto online Skorzystaj z wygodnej formy na grę w Lotto online.

Graj w Lotto przez Internet - wygodnie, bezpiecznie i bez wychodzenia z domu.

Losy lotto online - o dowolnej porze dnia i nocy!
Archiwum Lotto Czy wiesz, że dobrze prowadzone lotto archiwum może znacznie pomóc stworzyć swój własny zestaw liczb?

Archiwalne wyniki losowania lotto są kluczem do obliczenia prawdopodobieństwa wylosowania danego numeru w kolejnym losowaniu.

Wykorzystaj archiwum lotto, by wybrać swoje numery lotto, które pomogą wygrać duże kumulacje!

Lotto

Lotto jest aktualnie największą loterią w Polsce.

Losowanie: wtorek, czwartek i sobota - 21.40

Minimalna kumulacja: 2 000 000 PLN

Polecamy również:

Amerykańskie lotto - Powerball

Największe kumulacje i rekordowe wygrane. Największa kumulacja Powerball - 1 500 000 000 USD!

Losowania Powerball: czwartek i niedziela - 22:59

Zagraj w Powerball online!