Polskie Lotto czy zagraniczne loterie liczbowe?

01 sierpnia 2017, 11:10

loterie liczbowePolskie Lotto do niedawna było jedyną możliwością na grę w loterie liczbowe w Polsce. W krajowych kolekturach sprzedawane są tylko i wyłącznie losy gier organizowanych przez Totalizator Sportowy, który posiada monopol na organizowanie gier liczbowych. Dopiero od września planowane jest wprowadzenie nowej gry Eurojackpot, która w Europie robi furorę już od 5 lat. Wiele zmieniło się, gdy pojawiły się serwisy internetowe, które oferują swoim klientom możliwość gry w lotto przez Internet.

Oznacza to, że dzięki dostępowi do Internetu mamy możliwość korzystać z dużego wyboru loterii liczbowych, które są rozchwytywane na całym świecie. Wybór gier lotto jest naprawdę duży, a wystarczy tylko wspomnieć o Mega Millions i Powerball z USA, SuperEnalotto z Włoch czy o europejskiej loterii liczbowej EuroMillions bądź brytyjskim UK Lottery. Są to propozycje, które zapewniają naprawdę bardzo wysokie kumulacje przekraczające regularnie 100 milionów złotych po przeliczeniu na polską walutę. Przykładowo Powerball to absolutny hit, w którym rekordowa pula nagród przekroczyła 1,5 miliarda dolarów! Takich kumulacji polskie Lotto nie jest w stanie zapewnić i chociażby z tego powodu warto chociażby od czasu do czasu zagrać w gry liczbowe ze świata.

Gdy pojawia się duża kumulacja, a nie należy to do rzadkości, warto kupić choć jeden los wybranej loterii. Za pośrednictwem Internetu można sprawdzić ile wynoszą aktualne kumulacje loterii liczbowych z USA czy krajów europejskich, wybrać swoje szczęśliwe liczby i kupić losy, a następnie zweryfikować wyniki losowania. Dlaczego nie spróbować? Może los uśmiechnie się do gracza w nowej loterii? Przecież nie trzeba rezygnować z gry w polskie Lotto, ponieważ można zaczerpnąć czegoś nowego i grać jednocześnie w dwie, trzy czy więcej gier, bo dzięki temu zwiększy się swoje szanse na wygraną, o której marzy każdy lotto fan.

Warto skorzystać z tego, że świat loterii liczbowych stoi otworem dzięki temu, że można grać online i czerpać z tego radość i satysfakcję. Wcześniej niewiele osób mogło sobie pozwolić, by pojechać np. do Francji i tam dokonać zakupu losów EuroMillions, nie wspominając już o loteriach ze Stanów Zjednoczonych. Teraz wystarczy kilka kliknięć myszką i można zamówić losy loterii, których wyniki losowania mogą zmienić życie i pozwolić na spełnienie wielu nawet najbardziej szalonych marzeń.

Gdy masz możliwość wyboru, warto z niej korzystać, dlatego nie ograniczaj się jedynie do gier lotto z polskiego podwórka. Zasmakuj świata lotto – możesz to zrobić szybko i sprawnie przez Internet!

Lotto online Skorzystaj z wygodnej formy na grę w Lotto online.

Graj w Lotto przez Internet - wygodnie, bezpiecznie i bez wychodzenia z domu.

Losy lotto online - o dowolnej porze dnia i nocy!
Archiwum Lotto Czy wiesz, że dobrze prowadzone lotto archiwum może znacznie pomóc stworzyć swój własny zestaw liczb?

Archiwalne wyniki losowania lotto są kluczem do obliczenia prawdopodobieństwa wylosowania danego numeru w kolejnym losowaniu.

Wykorzystaj archiwum lotto, by wybrać swoje numery lotto, które pomogą wygrać duże kumulacje!

Lotto

Lotto jest aktualnie największą loterią w Polsce.

Losowanie: wtorek, czwartek i sobota - 21.40

Minimalna kumulacja: 2 000 000 PLN

Polecamy również:

Amerykańskie lotto - Powerball

Największe kumulacje i rekordowe wygrane. Największa kumulacja Powerball - 1 500 000 000 USD!

Losowania Powerball: czwartek i niedziela - 22:59

Zagraj w Powerball online!