Stacjonarne kolektury lotto czy kolektura lotto online?

05 czerwca 2017, 11:55

kolektura lotto onlineStacjonarne kolektury lotto są miejscem, gdzie można kupić losy loterii, która jest oficjalnie sprzedawana w danym punkcie. W Polsce kolektury Totalizatora Sportowego prowadzą sprzedaż losów polskiego Lotto czy od września 2017 również Eurojackpot. W Stanach Zjednoczonych kolektury lotto sprzedają losy Powerball i Mega Millions, a przykładowo w kolekturach Wielkiej Brytanii kupimy losy UK Lottery i EuroMillions czy Eurojackpot. Jak łatwo można zauważyć – tradycyjne kolektury lotto oferują tylko te loterie, które obowiązują w danym kraju. Fani loterii lotto zdają sobie jednak sprawę z tego, że wachlarz gier lotto jest znacznie bardziej rozwinięty. Właśnie tu pojawia się luka, którą uzupełnia kolektura lotto online.

Wirtualna kolektura lotto to nic innego jak serwis internetowy, który oferuje pośrednictwo w zakupie losów. Gracze z dowolnego miejsca na ziemi, mając dostęp do Internetu i płatności internetowych, mogą zamawiać losy wybranej gry liczbowej. Przeważnie kolektura lotto online oferuje możliwość zakupu losów wielu loterii. Przykładem może być kolektura LottoPark, gdzie można zamówić losy takich gier jak tradycyjne polskie Lotto, słynne amerykańskie Mega Millions i Powerball, włoskie SuperEnalotto, europejskie Eurojackpot i EuroMillions czy brytyjskie UK Lottery. Jak to działa?

Klient, który korzysta z usług oferowanych przez kolekturę lotto online, zamawia losy i wybiera swoje szczęśliwe lotto numery, a następnie opłaca zakup losów. Potem pozostaje mu już czekać na wyniki losowania lotto. W tym czasie przedstawiciel kolektury lotto online dokonuje zakupu losów w tradycyjnej kolekturze na terenie kraju, w którym loteria jest stacjonarnie dostępna. Dzięki temu klient nie musi jechać np. do Włoch, by móc zagrać w SuperEnalotto czy do Niemiec, by móc kupić losy EuroMillions. To bardzo wygodne rozwiązanie dla każdego, kto chciałby zagrać w największe loterie liczbowe świata, a nie ma możliwości kupowania losów osobiście w tradycyjnych kolekturach.

Kolektura lotto online jest nie tylko wygodniejsza, ale również zdecydowanie pozwala zaoszczędzić mnóstwo czasu. Zakupu losów można dokonać o każdej porze dnia i nocy, nie trzeba stać w kolejkach do kolektury lotto, gdzie zwłaszcza przed ogromnymi kumulacjami można zobaczyć długie ogony klientów chętnych do zakupu losów. Dzięki serwisom takim jak LottoPark można kupić losy chociażby w środku nocy czy w drodze do pracy w autobusie czy tramwaju i nie trzeba denerwować się tracąc czas w kolejce.

Dziś wirtualne kolektury lotto oferujące realne usługi to nowoczesność i tak naprawdę rozwiązanie na miarę XXI wieku, z którego chętnie korzysta coraz więcej osób. Nie tylko młodzi gracze, ale również osoby starsze przekonują się, że korzystanie z internetowych kolektur jest przyjemniejsze, wygodniejsze, sprawniejsze i dostępne przez całą dobę. Dużym atutem jest także fakt, że w takich kolekturach można sprawdzić nie tylko dzisiejsze wyniki lotto, ale również archiwalne wyniki losowań loterii dostępnych w danym serwisie.

A Ty na co postawisz – na tradycyjną kolekturę czy może Twoim wyborem będzie kolektura lotto online?

Lotto online Skorzystaj z wygodnej formy na grę w Lotto online.

Graj w Lotto przez Internet - wygodnie, bezpiecznie i bez wychodzenia z domu.

Losy lotto online - o dowolnej porze dnia i nocy!
Archiwum Lotto Czy wiesz, że dobrze prowadzone lotto archiwum może znacznie pomóc stworzyć swój własny zestaw liczb?

Archiwalne wyniki losowania lotto są kluczem do obliczenia prawdopodobieństwa wylosowania danego numeru w kolejnym losowaniu.

Wykorzystaj archiwum lotto, by wybrać swoje numery lotto, które pomogą wygrać duże kumulacje!

Lotto

Lotto jest aktualnie największą loterią w Polsce.

Losowanie: wtorek, czwartek i sobota - 21.40

Minimalna kumulacja: 2 000 000 PLN

Polecamy również:

Amerykańskie lotto - Powerball

Największe kumulacje i rekordowe wygrane. Największa kumulacja Powerball - 1 500 000 000 USD!

Losowania Powerball: czwartek i niedziela - 22:59

Zagraj w Powerball online!