Wygrała milion funtów w EuroMillions, a teraz chce pozwać organizatora loterii!

14 kwietnia 2017, 14:23

EuroMillions Jane Park w bardzo młodym wieku wygrała milion funtów w EuroMillions. Teraz, po 4 latach, chce oskarżyć organizatorów loterii o zniszczenie jej życia. Historia Brytyjki jest doskonałą przestrogą dla osób, które chcą rozpocząć grę w lotto w młodym wieku. Warto poświęcić chwilę i poznać historię byłej już milionerki EuroMillions.

Jane miała zaledwie 17 lat, gdy okazało się, że jej los loterii EuroMillions jest przepustką do wielkich pieniędzy. Milion funtów dla tak młodej dziewczyny to niewyobrażalnie wielkie pieniądze, które dają szerokie możliwości i mogą zmienić przyszłość. Niestety w jej przypadku zmiany na lepsze były jedynie chwilowe.

W momencie odbioru nagrody, dziewczyna pracowała za 8 funtów na godzinę, mieszkała z mamą w małym, skromnym mieszkaniu w Edynburgu. Nic więc dziwnego, że gdy otrzymała pieniądze, postanowiła że wreszcie nadszedł czas na szaleństwa, spełnianie marzeń i różne zachcianki. Luksusowe butiki, powiększenie piersi, imprezy pełne wydawania pieniędzy czy nawet ekskluzywne wakacje kilka razy w roku – i to wystarczyło, by w ciągu 4 lat roztrwonić całą wygraną z EuroMillions.

Kobieta po 4 latach oświadczyła, że wolałaby nigdy nie kupić losu i nigdy nie wygrać pieniędzy, bo sprawiły, że jej życie nie ma sensu, i liczą się jedynie dobra materialne. Wygrana spowodowała, że kilka razy jej mama została napadnięta przez złodziei, a ona sama miała nawet sprawę w sądzie za jazdę w stanie nietrzeźwym. Podobno rozstała się także z chłopakiem, któremu zależało tylko na pieniądzach, odcięła się od rodziny i przyjaciół i otoczyli ją jedynie ludzie, którzy chcieli wyciągnąć z niej pieniądze i korzystać ze sławy lotto milionerki.

Firma Camelot, współorganizatorzy EuroMillions twierdzą, że zaraz po wypłaceniu pieniędzy zaoferowali Jane Park pomoc specjalisty ds. finansów i inwestycji. Kobieta odpiera ten argument mówiąc, że żadna osoba w wieku 17 lat nie będzie myślała o przeznaczeniu pieniędzy na inwestycje, a o zabawie i niekontrolowanym wydawaniu pieniędzy.

Co o tym sądzić? Czy to sposób, by wyciągnąć od EuroMillions odszkodowanie, a tym znów zapewnić sobie życie na poziomie milionera? Wiele wskazuje na to, że kobieta, która jest stałą bohaterką mediów i różnych plotkarskich portali, wydała swoje pieniądze i szuka sposobu, by znów móc wydawać pieniądze bez opamiętania.

Można powiedzieć, że przykład Jane Park wskazuje, że nie każdy jest gotowy na to, by wygrać w lotto i mieć do dyspozycji dużą sumę pieniędzy. Trzeba być silnym psychicznie, rozsądnym i odpowiedzialnym, by wygrane w lotto online pieniądze odpowiednio wykorzystać.

Czy jesteś gotowy, by zagrać w EuroMillions przez Internet i wygrać? Czy jesteś pewien, że będziesz potrafił odpowiednio zarządzać swoją wygraną? Jeżeli tak – wybierz szczęśliwe liczby i graj w EuroMillions online!

Lotto online Skorzystaj z wygodnej formy na grę w Lotto online.

Graj w Lotto przez Internet - wygodnie, bezpiecznie i bez wychodzenia z domu.

Losy lotto online - o dowolnej porze dnia i nocy!
Archiwum Lotto Czy wiesz, że dobrze prowadzone lotto archiwum może znacznie pomóc stworzyć swój własny zestaw liczb?

Archiwalne wyniki losowania lotto są kluczem do obliczenia prawdopodobieństwa wylosowania danego numeru w kolejnym losowaniu.

Wykorzystaj archiwum lotto, by wybrać swoje numery lotto, które pomogą wygrać duże kumulacje!

Lotto

Lotto jest aktualnie największą loterią w Polsce.

Losowanie: wtorek, czwartek i sobota - 21.40

Minimalna kumulacja: 2 000 000 PLN

Polecamy również:

Amerykańskie lotto - Powerball

Największe kumulacje i rekordowe wygrane. Największa kumulacja Powerball - 1 500 000 000 USD!

Losowania Powerball: czwartek i niedziela - 22:59

Zagraj w Powerball online!